• Російські волейболісти повторили рекорд команди СРСР

• Чоловіча волейбольна збірна Росії на чемпіонаті світу-2014 в Польщі обіграла команду Куби (3-1) і здобула сьому перемогу поспіль, що дозволило їй повторити рекорд команди СРСР. Про це повідомляє Twitter агентства спортивної статистики Infostrada.

Раніше росіяни не вигравали стільки матчів на старті чемпіонатів світу. Останній раз такого результату вітчизняним волейболістам вдавалося досягти на світовій першості в 1986 році у Франції. На тому турнірі радянські спортсмени завоювали срібні медалі, поступившись у фінальному матчі команді США (1:3).

На груповому етапі ЧС-2014 чоловічої збірної Росії, яка є діючим олімпійським чемпіоном, залишилося провести ще дві гри - з Німеччиною (13 вересня) і Бразилією (14 вересня).

More news in the same category:

• Img
    • 12:32 am on Friday 28th July 2017  /  Спорт
      Сичов розповів про близькість смерті на відпочинку

Колишній нападник збірної Росії Дмитро Сичов розповів про близькість вершки на відпочинку в Маврикії. За словами 33-річного гравця, він не зміг зловити хвилю, займаючись серфінгом. «Уявіть, що на вас кожні п'ятнадцять секунд обрушується потік води з триповерховий будинок! Повітря не вистачає, паніка...» — сказав футболіст.

• Img
    • 11:32 pm on Thursday 27th July 2017  /  Спорт
      Росіянин Чупков встановив рекорд ЧС на дистанції 200 метрів брасом

Російський плавець Антон Чупков вийшов у фінал чемпіонату світу з водних видів спорту. Росіянин показав найкращий час на дистанції 200 метрів брасом, пропливши за 2 хвилини, 07,14 секунди. Цей результат є одночасно рекордом чемпіонатів світу, чемпіонатів Європи та Росії.

• Img
    • 10:40 pm on Thursday 27th July 2017  /  Спорт
      «Зеніт» стартував в єврокубках з перемоги над «Бней Иегудой»

Санкт-петербурзький «Зеніт» переміг ізраїльський клуб «Бней Ієгуда» в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Зустріч пройшла в четвер, 27 липня, в місті Петах-Тіква і завершилася з рахунком 2:0. На 59-й хвилині рахунок відкрив Доменіко Крішіто. Остаточний результат встановив Олександр Кокорін.

More Global News:

• Img
    • 1:19 am on Friday 28th July 2017  /  Мир
      Сенат США прийняв закон про санкції проти Росії

Сенат США прийняв закон про санкції проти Росії, Ірану і КНДР. Про це в п'ятницю, 28 липня, повідомляє ТАСС. Як зазначається, голосування ще триває, але законодавча ініціатива вже набрала достатню кількість голосів для затвердження. За документ проголосували більшість зі ста сенаторів.

• Img
    • 12:07 am on Friday 28th July 2017  /  Интернет и СМИ
      Блогер-гей зізнався у сексуальній орієнтації на очах п'ятирічного брата

Британський блогер Олівер Поттер зізнався у своїй нетрадиційній орієнтації п'ятирічного брата Альфі. На відео він під акомпанемент піаніно запитує у хлопчика, як би він відреагував, якщо його старший брат вийде заміж. У відповідь дитина заявив, що це було б дуже круто. «Це так мило», — захоплювалися глядачі каналу.

• Img
    • 10:04 pm on Thursday 27th July 2017  /  Крым
      Уряд Севастополя підвищило зарплати працівникам бюджетних установ

Глава Севастополя Дмитро Овсянніков підписав постанови про підвищення з 1 серпня 2017 року базових окладів 17 тисяч працівників державних установ освіти, соціального захисту, охорони здоров'я та культури. Особливу увагу було приділено найбільш низькооплачуваним категоріям.