• Міжнародна федерація футболу (ФІФА) оголосила, що найбільший стадіон столиці Ліберії - Монровії буде переобладнаний в центр по боротьбі зі смертельно небезпечним вірусом - лихоманкою Ебола. Про це повідомляє французьке видання l'equipe.

На території футбольної арени фахівці розгорнуто дві лабораторії, які займуться дослідженням небезпечного вірусу. Також на стадіоні обладнують приміщення для стаціонарів, де інфіковані пацієнти зможуть отримати необхідну допомогу. Ще в липні через небезпечного захворювання в країні відмінили всі футбольні заходи.

Спалах лихоманки Ебола почалася в лютому цього року в Гвінеї, пізніше вірус розповсюдився на сусідні Сьєрра-Леоне, Ліберії і Нігерію. Наприкінці серпня стало відомо, що небезпечне захворювання дісталося до Демократичної Республіки Конго і Сенегалу. За даними ВООЗ, від лихоманки померли 2097 осіб, а всього зареєстровано 3944 випадків захворювання.

More news in the same category:

• Img
    • 10:06 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Спорт
      У Німеччині задумалися про бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії

Заступник голови німецької правлячої партії ХДС/ХСС Міхаель Фукс допустив бойкот Німеччиною чемпіонату світу з футболу-2018 в Росії. Причиною для обговорення можливого бойкоту турніру стали затримання учасників неузгодженого антикорупційного мітингу на Тверській вулиці Москви.

• Img
    • 8:53 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Спорт
      Збірна Росії відійшла від поразки в матчі з Бельгією

Футбольна збірна Росії зіграла внічию з командою Бельгії в товариському матчі. Зустріч пройшла у вівторок на стадіоні «Фішт» в Сочі і завершилася з рахунком 3:3. За росіян м'ячі забивали Віктор Васін, Олексій Миранчук і Олександр Бухаров. За бельгиейцев — Кевін Міральяс і двічі Крістіан Бентеке.

• Img
    • 8:04 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Спорт
      Збірна Росії програла перший тайм Бельгії в товариському матчі

Збірна Росії програла перший тайм команді Бельгії в товариському матчі (1:3). Рахунок на третій хвилині відкрила російська команда: відзначився захисник Віктор Васін. Бельгійці відігралися через 14 хвилин, коли пенальті реалізував Кевін Міральяс. На 42-й і 45-й хвилинах м'яч забив Крістіан Бентеке.

More Global News:

• Img
    • 10:16 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Культура
      Рок-група Sparks випустила новий кліп

Рок-група Sparks випустила відео на пісню Hippopotamus. Трек є першим синглом з однойменного альбому, який вийде 8 вересня. Платівка стане першим за вісім років студійним релізом колективу. Група була утворена в 1971-м. Вона справила вплив на таких музикантів, як New Order та Depeche Mode.

• Img
    • 10:04 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Мир
      У Держдепі заявили про плани Тіллерсона домогтися від країн НАТО підвищення витрат

Держсекретар США Рекс Тіллерсон має намір домагатися від союзників по НАТО розширення участі в боротьбі з тероризмом і підвищення оборонних витрат. Про це піде мова на міністерській зустрічі альянсу 31 березня. За словами високопоставленого представника Держдепу, в другому питанні Вашингтон буде «тиснути».

• Img
    • 9:48 pm on Tuesday 28th March 2017  /  Бывший СССР
      Україна оцінила експортні втрати з-за Криму і Донбасу

Експортні втрати України через конфлікт в Донбасі і приєднання Криму до Росії склали майже 13 мільярдів доларів за дворічний період. Частка Криму і «окремих районів» Донецької та Луганської областей у загальному експорті України скоротилася з 26,6 відсотка у 2013 році до 10,4 2015-м.