• Каррера прокоментував поразка «Спартака» від ЦСКА

• Головний тренер московського «Спартака» Массімо Каррера прокоментував поразку від ЦСКА в матчі шостого туру Російської футбольної прем'єр-ліги (РФПЛ). Його слова наводить «Чемпионат.сом».

«В останні хвилини не змогли проконтролювати ситуацію, що призвело до двох пропущених м'ячів. Не можу дорікнути хлопців — вони віддалися максимально. На жаль, в даний момент цього максимуму не вистачає, потрібно показувати більше. Команда завжди віддається повноцінно, бореться», — заявив Каррера.

Раніше 12 серпня ЦСКА здобув вольову перемогу в дербі. До 83-ї хвилини спартаківці вели 1:0, хорватський новачок відзначився Маріо Пашалич. Однак потім армійці забили два м'ячі за дві хвилини. Спочатку зрівняв рахунок Георгій Щенников, а бразилець Витиньо забив вирішальний м'яч у ворота «Спартака».

Після шести турів РФПЛ ЦСКА набрав 12 очок і піднявся на четверте місце в таблиці. Червоно-білі з 8 очками залишилися на восьмій позиції.