• Carrera skomentował porażkę "Spartakusa" z CSKA moskwa

• Trener spartaka Massimo Carrera skomentował porażkę z CSKA moskwa w meczu szóstej kolejki Federacji piłkarskiej premier league (РФПЛ). Jego słowa przytacza "Чемпионат.сом".

"W ostatnich minutach nie mogli kontrolować sytuację, co doprowadziło do dwóch zaginionych kulki. Nie mogę zarzucić facetów — oni oddaliśmy się maksymalnie. Niestety, w tej chwili maksimum brakuje, trzeba pokazywać więcej. Zespół zawsze oddaje się w pełni, walczy" — powiedział Carrera.

Wcześniej, 12 sierpnia CSKA odniósł odrobił straty zwycięstwo w derby. Do 83. minuty спартаковцы prowadzili 1:0, zdobył chorwacki nowy Mario Пашалич. Jednak potem cska strzelił dwa gole w dwie minuty. Najpierw jednak zapłaciłeś rachunek Agnieszka Щенников, a brazylijczyk Витиньо zdobył decydujący piłkę do bramki "Spartakusa".

Po sześciu kolejkach РФПЛ CSKA zdobył 12 punktów i wspiął się na czwarte miejsce w tabeli. Czerwono-białe z 8 punktami na koncie pozostały na ósmej pozycji.