• Ibrahimović chwycił przeciwnika za gardło w meczu Ligi Europy

• Napastnik angielskiego "Manchester United" Zlatan Ibrahimović chwycił za gardło obrońcy w stambule "Fenerbahce" Szymona Кьяера podczas meczu Ligi Europy. Napastnik fauluje na przeciwniku, a następnie między nimi był mały wypadek. Piłkarzy musiał przerwać trener manchesteru UNITED, Jose Mourinho. Turecki klub odniósł zwycięstwo z wynikiem 2:1.

More news in the same category:

• Img
    • 11:05 pm on Monday 27th March 2017  /  Спорт
      W Rosji po raz pierwszy stworzy serial animowany o badmintonie

Narodowa Federacja Badmintona Rosji (НФБР) i Продюсерский centrum "WGIK-Debiut" podpisały umowę o współpracy, w ramach którego druga strona opracuje pierwszy krajowy sportowy serial animowany "Badminton". Autorami projektu są Roman Сафаров i Dmitrij Niekrasow.

• Img
    • 9:57 pm on Monday 27th March 2017  /  Спорт
      Argentyński bramkarz sam przerwał atak czterech rywali

Bramkarz argentyńskiego klubu "Belgrano" Lucas Acosta sam przerwał wyjście czterech piłkarzy "River plate 'a" na bramki w meczu 17. kolejki mistrzostw kraju. Bramkarz zdołał odbić cios napastnika Tomasza Андранде, który wyprowadził na puste bramy pomocnik Gonzalo Martinez.

• Img
    • 9:01 pm on Monday 27th March 2017  /  Спорт
      Черчесов dał prognoza na towarzyski mecz z Belgią

Główny trener reprezentacji Rosji w piłce nożnej Stanisław Черчесов zasugerował, jak ułoży się mecz towarzyski z drużyną Belgii. Podkreślił, że przeciwnik gra szybciej" niż ивуарийцы, których krajowe piłkarze przegrali z wynikiem 0:2. Specjalista podkreślił, że rosjanie będą starali się "narzucić belgowie swoją grę".

More Global News:

• Img
    • 10:07 pm on Monday 27th March 2017  /  Из жизни
      Najbardziej popularny na świecie kot trafił do Księgi rekordów Guinnessa

Kot o imieniu Maru z Japonii został uznany za najbardziej popularny na świecie. O tym podobno na stronie Księgi rekordów Guinnessa. Zwierzak stał się sławny dzięki swojemu YouTube-kanał, który widział ponad 337 milionów razy. W ten sposób kot stał się najbardziej pokazanych zwierząt na temat filmu.

• Img
    • 9:52 pm on Monday 27th March 2017  /  Мир
      Brytyjski minister obrony, oskarżył Rosję o pewności siebie i asertywności

Minister obrony wielkiej Brytanii Michael Fallon uważa, że Rosja staje się coraz bardziej pewny siebie i asertywny". Jego zdaniem, Moskwa musi "zmienić swoją pozycję, wykonywać ming umowy, ograniczyć kiedy jest głupia aktywność militarną i zakończyć dezinformacji".