• Białoruski bramkarz postanowił sprzedać buta z powodu problemów finansowych klubu

• Bramkarz białoruskiego klubu piłkarskiego "Нафтан" Igor Dowgiałło wystawił na sprzedaż swoje buty, aby przyciągnąć uwagę do kłopotów finansowych zespołu. O tym w piątek, 4 listopada, poinformował sam zawodnik, jego słowa prowadzi TASS.

Kupić buty bramkarza można za 50 rubli białoruskich (1669 zł). "Pieniądze, oczywiście, nie przeszkadza, ale już to było zrobione po to, aby zwrócić uwagę na problemy finansowe klubu" — powiedział Dowgiałło.

"Нафтан" za trzy rundy przed końcem mistrzostw Białorusi zajmuje w tabeli 14. miejsce. Zespół przeżywa problemy finansowe przez długi czas. Latem klub opuścił trener Walerij Стрипейкис.

Dowgiałło opowiada się za "Нафтан" z 2012 roku.

More news in the same category:

• Img
    • 12:51 am on Sunday 30th April 2017  /  Спорт
      Joshua Kliczko pokonał przez tko

Brytyjczyk Anthony Joshua odniósł zwycięstwo nad ukraińcem Władimirem Kliczko w walce o tytuł mistrza świata w wersji Światowej worek association (WBA), Międzynarodowej worek federation (IBF) i Światowej worek organizacji (IBO) w wadze ciężkiej. Po serii trafień Joshua w 11. rundzie sędzia przerwał pojedynek.

• Img
    • 9:20 pm on Saturday 29th April 2017  /  Спорт
      "Terek" strzelił "w górach uralu" pięć goli w meczu mistrzostw Rosji

Грозненский "Zagłębie" pokonała jekaterynburski "Ural" w meczu 26. kolejki Federacji piłkarskiej premier league (РФПЛ). Spotkanie odbyło się w sobotę, 29 kwietnia, na stadionie "Achmad-Arena" w Groznym i zakończyła się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 5:2. "Terek" z 39 punktami wyszedł na 5 miejsce w РФПЛ, "Ural" z 29 punktami na koncie — na 11. pozycji.

• Img
    • 8:17 pm on Saturday 29th April 2017  /  Спорт
      Szarapowa przegrała w półfinale turnieju w Stuttgarcie

Rosyjska tenisistka Maria Szarapowa przegrała tej francuzki Christine Mladenovic w półfinale turnieju Kobiecego tenisa association (WTA) w niemieckim Stuttgarcie. Spotkanie odbyło się w sobotę, 29 kwietnia, a zakończyła się zwycięstwem Mladenovic w trzech setach— 3:6, 7:5, 6:4. Zawodniczki spędziły na korcie 2 godziny i 38 minut.