• Карпин vysvětlil neochota trénovat CSKA

• Bývalý hlavní trenér moskevského "Спартака" Valery Карпин přiznal, že se domnívá nemožný svou práci učitele moskevské CSKA. Slova, 47 let, specialista vysílal v živém vysílání tv kanál "Zápas TV" v pátek, 4 listopad.

"Souhlasím zda vedení CSKA, pokud bude k dispozici příslušný hovor od Гинера? Ne. Milionkrát zmínil, že je to nemožné. Protože jsem спартаковец, ano. Je nějaká šance, že передумаю? Ne. Je to solidní osobní postoj", — řekl Карпин.

2 listopadu CSKA se skóre 0:3 postoupila "Monako" v zápase Ligy mistrů. Objevily zprávy, že současný učitel červeno-modré Leonid Слуцкий rizika propuštěným. Гинер podobné informace popřel a poznamenal, že věří, Слуцкому.

Posledním klubem, který vedl Карпин, bylo армавирское "Torpedo". On zastával post od července 2015 do června 2016.

S malou přestávkou Карпин vedl Spartakus z roku 2009 na rok 2014. Červeno-bílé pod jeho vedením se staly двукратными stříbrnými vítězi mistrovství Ruska (2009, 2012/13).

More news in the same category:

• Img
    • 11:34 pm on Saturday 22nd July 2017  /  Спорт
      Divák tenisový turnaj ve Švédsku vyšel na kurt a выкрикнул nacistický slogan

Jeden z diváků vyběhl na kurt během полуфинального zápas tenisového turnaje ve švédském Бостаде mezi španěly Fernando Verdasco a David Феррером a выкрикнул nacistický slogan. Setkání bylo přerušeno ve druhém setu. Vetřelec přinesl s kurty zaměstnanci ostrahy.

• Img
    • 10:21 pm on Saturday 22nd July 2017  /  Спорт
      "Krasnodar" na sucho porazil дебютанта РФПЛ "Тосно"

V utkání druhého kola Ruské fotbalové premier-ligy (РФПЛ) "Krasnodar" porazil дебютанта turnaje "Тосно". Setkání se koná v sobotu 22. července, v Krasnodaru a skončil vítězstvím hostí se skóre 2:0. Забитыми míči, byl poznamenán Маурисиу Pereira (58-jsem minuta) a Жоаозиньо (66).